Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pražská hiphopová skupina INDY a WICH plus LA4 hraje od konce 90 let.Jejich 1.singl se jmenoval POHYB NEHYBNÝHO/Indyvidual a hostoval na něm ORION z PSH.Poté se kapela účastní kompilace East Side Unia s prvními natočenými tracky LÉTOObrazek

/Téma.Těsně před natáčením debutu kluci vydali společný singl CESTA ŠTRÝTU/Hlasuju proti s PSH.WICH sklízí 1.úspěch s produkcí alba PSH-REPERTOÁR.Ten samý rok je oceněn výroční cenou Akademie Anděl v kategorii DJ ROKU.INDY a WICH vydávají půl roku poté debutovou desku MY3.Deska byla nominována v kategorii NOVÁČEK ROKU,na cenu Akademie Anděl 2002,dále pak získala v Czech Dance Music Awards titul NEJLEPŠÍ ALBUM roku 2002.

DJ WICH je nejvyhledávanějším a nejuznávanějším českým hiphopovým producentem,který spolupracoval na obou TERITORIÍCH ORIONA.

V roce 2004 vydává WICH svou 1.producenskou desku-TIME IS NOW,která obsahuje ty nejlepší české a slovenské kapely plus hosty ze zámoří,Polska a Švédska(K-OTIX,LOOPTROOP,WWO,KONTRAFAKT).Čus a mějte se.

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tornado, earchquakes?! No, it is XEvil.

(Latonyatuh, 27. 3. 2018 12:26)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

www.technolifestyle-nasrat.estranky.cz

(pirate.deluxe, 9. 6. 2011 17:45)

My 3 je dobrej song, zbytek sračky